מועדון בת מצווה בשילוב מבוגרים

בת מצווה במועדון לבת מצווה בשילוב מבוגרים הוא אירוע מרגש ומיוחד במינו לא רק בשל החגיגה הברורה שבה מציינים את בגרות כלת השמחה. בת מצווה היא אירוע שיש בו שילוב של מבוגרים עם ילדים שמשמשים בערך כמחצית מהאורחים. המבוגרים הם כמובן המוזמנים של ההורים והילדים הם אחייה, אחיותיה, בני הדודים והחברים והחברות של כלת השמחה שהם מבחינתה האורחים החשובים ביותר בערב.

ישנם הרבה מקומות לבת מצווה אך השילוב של אורחים מבוגרים יחד עם מספר רב של ילדים מצריך תכנון נכון שיענה לצרכים של שתי הקבוצות השונות, כך שכל אחד ואחת מהאורחים שלכם ימצא את מקומו באירוע ויהנה ממנו.

 

בת מצווה בשילוב מבוגרים במועדון הג'ורדן

 

לפני תכנון האירוע עצמו, שילוב של מבוגרים ושל ילדים באירוע אחד מתחיל במרחב ובמקום הפיזי בו נערכת החגיגה. מועדון הג'ורדן הוא מועדון בת מצווה עם שני מתחמים שונים, כך שהוא מקום קלאסי לאירוע בת מצווה בשילוב מבוגרים. מתחם אחד ישמש את המבוגרים לארוחה חגיגית ולריקודים בזמן שהילדים במתחם השני יהנו יחד, יהיו סביב הילדה ויוכלו להנות ממוסיקה משלהם מבלי להפריע למבוגרים.

מלבד המרחב הנפרד לילדים שמעניק נוחות לכל האורחים, קיימים לאורחים המבוגרים ולילדים צרכים שונים באירוע, עליהם ניתן לענות בקלות בעזרת חבילות ההכול כלול שאנו מציעים.

קיימות אצלנו שלוש חבילות הכול כלול שונות ואנחנו נדע איזו מהן להתאים לכם, הכול לפי אופי האירוע שלכם והצרכים השונים שלכם. כחלק מהחבילות שלנו תוכלו לספק מענה הולם גם למבוגרים וגם לילדים.

אוכל

הקייטרינג העשיר שלנו מציע מגוון רחב של מטעמים ושל מנות שונות שמתאימות גם למבוגרים וגם לילדים. האורחים המבוגרים יעדיפו ארוחה עשירה עם מנות ראשונות, סלטים ובשרים בזמן שהילדים יעדיפו המבורגר, שניצלונים עם צ'יפס, נקניקיות וכדומה. כמובן שכל האוכל שמוגש אצלנו כשר, כדי שכולם יוכלו להנות ממנו.

הסעות הלוך-חזור

באירוע בת מצווה חבריה וחברותיה של כלת השמחה הם חלק מרכזי וחשוב בחגיגה. אתם לא רוצים שחלק מהם לא יגיע או שמישהו יהיה חסר בגלל קטע טכני. חלק מחבילות ההכול כלול שלנו מציעות הסעות הלוך-חזור לאירוע לכל חבריה וחברותיה של בתכם, כדי שכולם יוכלו להגיע ולשמוח איתה וכמובן גם יחזרו הביתה בשלום.

מפעיל

מפעיל/ה מקצועי הוא גם חלק מהחבילו שאנחנו מציעים. מפעיל צעיר, אנרגטי ומנוסה שיהיה עם הילדים בכל רגע נתון ויעביר להם את ההפעלות ואת האטרקציות. כך הילדים יהנו יחד וישמחו את כלת בת המצווה וגם המבוגרים יהנו במתחם שלהם בלי הפרעות.

 

אירוע בת מצווה בשילוב מבוגרים הוא מושלם ומעניק לכל האורחים שלכם, מבוגרים וילדים, את המקום שלהם. מתכננים לבתכם אירוע בת מצווה מרגש בשילוב מבוגרים? צרו קשר עם מועדון הג'ורדן – מועדון לבת מצווה בראשון לציון ותנו לנו לשמח אתכם!

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.