ערבי גיבוש

ערבי גיבוש הם דבר נפוץ מאוד שהולך ומתפתח יותר ויותר בשנים האחרונות.

ימי גיבוש חשובים ביותר ליצירת אינטרקציה וקשר טוב וחזק יותר בין העובדים השונים, בין העובדים למנהלים שלהם וזה דבר שבעצם תורם לכולם. לעובדים, למנהלים וכמובן למקום העבודה.

ערבי גיבוש נערכים בדרך-כלל פעם בשנה. יש גם מקומות שעושים זאת אפילו פעמיים, במטרה לשמור על הקשר ועל האחדות בין כל העובדים. ימי גיבוש הם לא רק זמן להיפגש עם כל החברים מהעבודה מחוץ למסגרת הזאת ולהנות יחד. ימי גיבוש הוכחו כדבר שעוזר לגבש בין העובדים, ליצור ביניהם אחווה והערכה ולקרב ביניהם- כל הדברים האלה משפיעים על איכות העובדים ובכך על איכות העבודה ועל מקום העבודה.

 

ערבי גיבוש מוצלחים:

 

ערבי גיבוש מוצלחים זאת המטרה שלכם כמובן, לגרום לכל העובדים להנות, להשתחרר ולצאת מלאי סיפוק וחוויות. מלבד הנאה ופורקן, ערבי גיבוש כשמם כן הם- נועדו לגבש את כל העובדים יחד. לגרום לעובדים להכיר עובדים אחרים שהם לא הכירו, לגרום להם להתחבר יותר, ליצור שיח משותף שלא קשור רק לענייני העבודה היום-יומית ובכך בעצם ליצור סוג של ערבות ואכפתיות זה מזה, חיבור אישי בין עובדים שלא קשור רק לעבודה.

אז איך תעשו זאת? חשוב ליצור עניין בערב גיבוש לעובדים. המטרה היא לא רק לנפוש, אלא גם לגבש בין כולם. חשוב ליצור פעילויות ואטרקציות משותפות שנועדו לחבר בין כל העובדים. חיבור מחשבתי, פיזי או מנטלי- כל חיבור שיגרום לכולם להיות יחד כקבוצה אחת, להיות תלויים זה בזה וליצור שיח ועניין משותפים.

זה יכול להיות באמצעות משחק מסוים, תרגילים שונים, סדנאות מגוונות או כל דבר אחר שיגרום לכולם להתאחד לקבוצה אחת גדולה ומגובשת.

לאחר מכן, כדאי גם לשלב שלב קליל יותר של הנאה, כיף וקלילות.

 

ערב גיבוש במועדון הג׳ורדן:

 

ערב גיבוש במועדון הג׳ורדן הוא דבר מהנה ומקורי במיוחד לכל העובדים שלכם. המועדון מעוצב בסגנון חדשני ומושך את העין. המקום מאובזר בציוד החדש ביותר בתחום, גם מבחינת התאורה, גם ההגברה וכמובן עמדת הדי.ג'יי שבעצם אחראית לכל השמחה והחגיגה במקום.

מועדון הג׳ורדן רחב יכול להכניס אליו כמות גדולה מאוד של אנשים, שך שיהיה מקום לכל העובדים שלכם לאיזה ערב גיבוש שתרצו. מלבד רחבה גדולה באולם, קיימת גם חצר גדולה ומרווחת עם מדשאות גדולות, עצים, פרחים וגם בריכה שהופכת את החצר ליוקרתית מאוד וכמובן לאטרקציה המרכזית ביותר של הערב.

 

אם אתם מתכננים לארגן ערב גיבוש לעובדים שלכם, פנו עוד היום למועדון הג׳ורדן לקבלת הצעה משתלמת. ארוחת ערב מושלמת, בר אלכוהול עשיר, רחבת ריקודים גדולה ואפילו בריכה לשחייה לילית משותפת. כל זה בשילוב פעילות גיבוש לערב מקורי ומושלם.

 

 

שאלות ותשובות לימי גיבוש

כן. יש לנו שלל פעילויות והפעלות שמתאימות לימי גיבוש שונים שיעבירו לכם את הערב בהנאה רבה.

אצלנו תוכלו לחגוג יום גיבוש מתי שתרצו. באור היום במתחם הפתוח עם הבריכה או בערב במתחם הסגור שלנו.

בוודאי. המקום שלנו מציע ערבי גיבוש גם למבוגרים עם הפעלות שמתאימות לגילאים האלה, ערבי גיבוש חברים, גיבוש לעבודה ועוד.

בוודאי. צוות מועדון הג'ורדן מתמחה בפעילויות ובאטרקציות שונות. במועדון קיים גם מתחם פתוח עם בריכה שיכולה בהחלט לשמש אטרקציה מיוחדת לערב גיבוש בלתי נשכח.

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.