נשפים לסיום יב׳

נשפי סיום לימודים הם דבר שהחל כבר מזמן לתפוס תאוצה בארץ והפך לטקס מסורתי של בחורים ובחורות צעירים בסיום הלימודים שלהם.

ממש כמו בארצות הברית, עם נשפים מפוארים כשכולם לבושים בחליפות ובשמלות, גם כאן בארץ נשפי סיום יב׳ הפכו למסורת רבת שנים ואין כמעט אף-אחד שמוותר עליהם. לאחר שנים של למידה יחד וחברויות שנרקמו עם עשרות אנשים, מגיע שלב אחר בוגר יותר שכל אחד הולך לדרך קצת שונה.

נשף סיום הוא מעין סגירת מעגל, חוויה יוקרתית של נטו הנאה עם כל החברים והחברות הקרובים שלכם.

במועדון הג׳ורדן תוכלו לחגוג נשף סיום יב׳ יוקרתי ומיוחד עם חוויה בלתי נשכחת.

נשף סיום יב׳ במועדון הג׳ורדן:

מועדון הג׳ורדן הנו מועדון אירועים, מסיבות וכנסים יוקרתי המעוצב ברמה בין לאומית והחדשנית ביותר שקיימת היום בתחום המועדונים והבילויים. גם ברמת ההגברה, התאורה ועמדת הדי.ג׳יי אנחנו עובדים לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בשוק, כדי להבטיח קיום אירוע מושלם.

המועדון ממוקם בראשון לציון הרחק מכל ההמולה של המרכז, אבל עדיין נמצא במקום שנוח להגיע אליו מכל איזור.

מועדון הג׳ורדן מורכב ממתחם סגור של רחבת ריקודים גדולה וחצר רחבה ומטופחת שבמרכזה נמצאת בריכה. המתחם הסגור והמתחם הפתוח יוצרים שתי אווירות שונות במקום אחד ואת החגיגה אפשר לערוך באחד המתחמים לפי בחירה או אפילו בשניהם- להתחיל את החגיגה במתחם הסגור ולהמשיך אותה במתחם הפתוח. נשף סיום יב' נערך בכל מקרה בקיץ, כך שאין לילדים אילוץ של מזג אוויר והם יכולים לחגוג היכן שהם רוצים.

שלבי החגיגה בנשף סיום יב':

 

נשף הסיום מורכב בדרך-כלל לפי שלבים מוכרים- כל הבוגרים מגיעים ומצטלמים יחד למזכרת ולמגנטים שמחולקים להם, לאחר מכן יש כיבוד ושתייה וכמובן חגיגת ריקודים. את כל מהלך הנשף אפשר לחגוג במתחם הסגור, עם ארוחה, בר קינוחים ומתוקים וכמובן חגיגת ריקודים. את הריקודים אפשר לערוך בחוץ, כדי ליצור הבדל בין בחלקים הטקסיים לבין החלק המהנה בחגיגה. סיום הריקודים יכולים כל הבוגרים לצאת אל החצר להמשיך את החגיגה במסיבת בריכה לילית מטורפת. זה יתאים לחודשי הקיץ החמים, בדיוק עם סיום הלימודים שלהם וכך החגיגה תצא מושלמת.

 

חגיגת נשף סיום יב' במועדון הג'ורדן היא חוייה שונה ובלתי נשכחת. שני המתחמים השונים, הסגור והפתוח עם הבריכה, יגרמו לבוגרים להנות מאוד ולהרגיש את השחרור ואת ההנאה, שזו בעצם מטרת החגיגה.

עם חבילות הכול כלול של מועדון הג'ורדן תוכלו לסגור את כל מה שנחוץ לנשף במקום אחד- די.ג'יי, אוכל, בר מתוקים, צלם מגנטים ועוד.

מועדון הג'ורדן זה המקום המושלם לחגוג בו נשף סיום יב' להנאת הילדים ולשקט של ההורים.

 

שאלות ותשובות הפקת נשף סיום יב׳

בוודאי. אנחנו עורכים אירועים רבים עם קהל של ילדים ונוער ויש לנו חבילות שכוללות הסעות הלוך-חזור לכל מי שמגיע לנשף הסיום.

כן, אבל לא באופן משמעותי. אתם יכולים לבחור באיזה יום לחגוג את נשף הסיום לפי העדפתכם האישית.

כן. יש לנו חבילות לנשף סיום יב' עם דברים שמתאימים לסוג כזה של חגיגה, כמו שולחן קינוחים, עמדת מגנטים ועוד.

מומלץ לסגור את המקום כמה שיותר מוקדם. סיום שנת לימודים היא זהה בכל המקומות, לכן חגיגות לנשף נעשות בדרך-כלל בתאריכים דומים וקרובים. כדאי לסגור זאת במהרה, כדי להבטיח את מקומכם.

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.