מקום לאירוע חינה

אירועי חינה במועדון הג'ורדן:

חינה היא אירוע מרגש שנהיה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות בקרב ישראלים רבים. אם בעבר אירוע החינה היה נפוץ בעיקר בקרב יוצאי יהדות מרוקו, כיום אנחנו רואים אנשים רבים מעדות המזרח שחוגגים את החגיגה המשמחת והצבעונית הזאת. חינה מרוקאית, חינה עיראקית, חינה הודית, חינה בוכרית ועוד.

מועדון הג'ורדן הוא מקום לחינה המתמחה בהפקת אירועי חינה מכל עדה, מכל סוג ומכל סגנון. המקום בעל מתחם סגור ויוקרתי ובנוסף מתחם פתוח עם בריכה שיכול להתאים מאוד לחודשי הקיץ. החגיגה יכולה להיות איפה שתבחרו או להתחיל במתחם הסגור ולעבור למתחם הפתוח לחגיגה תחת כיפת השמיים להנאת הזוג המיועד וכל האורחים המאושרים.

אירוע חינה אותנטית- כל מה שנחוץ:

חגיגת חינה חייבת להיות אירוע אותנטי שכולם יהנו ממנו. בשונה מאירועים אחרים, לאירוע חינה יש הרבה מאפיינים ואלמנטים שונים שמרכיבים אותו ומעבירים את המסר שלו. הוא משמש גם כחגיגה מוקדמת לפני החתונה המתקרבת, גם כטקס רב שנים שעובר מדור לדור וגם כחגיגה עדתית אותנטית וצבעונית במיוחד.

לשם כך, צריך לשים דגש על כמה דברים חשובים שיהפכו את אירוע החינה לחגיגה מסורתית אמיתית וצבעונית.

תלבושות לחינה

תלבושות לחינה הן חלק משמעותי וחשוב בחינה. התלבושות לחינה צריכות להיות צבעוניות, גרנדיוזיות ומושכות את העין. לכל עדה יש את התלבושות המסורתיות שלה ואירוע חינה זאת ההזדמנות של כולם ושל כולן ללבוש אותן, לחזור לשורשים ולחגוג כמיטב המסורת. מועדון הג'ורדן מתמחה בחגיגת כל סוגי החינות, מכל העדות ויספק לכם את מגוון התלבושות העדתיות לאירוע שלכם.

מאכלים לחינה

איך אפשר לחגוג אירוע שמסמל יותר מכל את האותנטיות ואת המסורת בלי אוכל עדתי עם טעם מוכר ואהוב? במועדון הג'ורדן תוכלו להנות ממבחר אין סופי של כל סוגי המטבחים האפשריים, הכול בהתאם לסוג של האירוע שלכם. מאכלים מהמטבח העדתי החל מהמנה החמה, הקינוחים והעוגיות המיוחדות של כל עדה ועד לכלים המסורתיים שנהוג לאכול ולשתות בהם.

שולחן שוק לחינה

שולחן שוק הוא דבר שמשדרג כל אירוע וכל חגיגה והוא בגדר חובה באירוע חינה. אירוע חינה שם דגש על שפע, על צבעוניות ועל יד רחבה. אין דבר מושלם יותר שימחיש את כל אלה מאשר שולחן שוק צבעוני ומלא מכל טוב. מועדון הג'ורדן יציע לכם שולחנות שוק במבחר סגנונות עם כל סוגי הפיצוחים שיש, עוגיות מסורתיות במגוןן טעמים וצורות וכלים אותנטיים שישלימו את החגיגה.

 

מועדון הג'ורדן הוא מקום לאירועי חינה המשלב בתוכו חדשנות חיצונית וטכנולוגית, עיצוב שיוצא מהקופסה ומעניק לכם אפשרויות רבות לחגוג בו וכמובן שם דגש על אופי האירוע ועל כל הדברים הנחוצים בו. עם הקייטרינג העדתי האיכותי שלנו, מבחר האוהלים השונים וכמובן הבגדים האותנטיים של כל עדה תוכלו לחגוג אירוע חינה מושלם שיזכר כחוויה של פעם בחיים.

 

שאלות ותשובות מקום לחינה

לתאריכים טובים ובעלי משמעות יש נטייה להיתפס מהר. כדאי לשריין תאריך כמה שיותר מוקדם, כ-3 חודשים לפני אירוע החינה.

בוודאי. המועדון שלנו מציע שני מתחמים שונים- מתחם פתוח ורחב עם בריכה ומתחם סגור ומעוצב. אפשר לחגוג היכן שרוצים ובהתאם למזג האוויר.

כן. יש לנו בקשות שונות ומגוונות לאירועי חינה ובהן גם חינה בהפרדה. לצוות המועדון נסיון גם בחינה מסוג כזה, הכול לפי בקשת הזוג.

המועדון יכול להכיל בין 150 ל-200 אנשים, כמות נוחה מאוד לאירוע חינה, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.