יום הולדת 16 Sweet Sixteen

איך לחגוג יום הולדת 16 במועדון?

יום הולדת Sweet Sixteen זאת חגיגה מיוחדת שהחלה להיות נפוצה בארץ במקומות מסוימים ואט-אט מתפשטת בקרב בני נוער רבים.

הטרנד הזה התחיל בחו"ל, בעיקר בארצות הברית והוא נפוץ בקרב חבורות של נערות צעירות שחוגגות את יום הולדת 16 שלהן בצורה מיוחדת ונוצצת משאר ימי ההולדת האחרים. גיל 16 מסמן מעבר לבגרות מסוימת וגם השם Sweet Sixteen נשמע טוב ומצטלצל ולכן החגיגה מתקיימת בדיוק בגיל הזה.

חגיגת יום הולדת Sweet Sixteen היא חגיגה שנערות חוגגות בעיקר, אך המוזמנים יכולים להיות החברים הבנים מהכיתה ולא רק החברות, הכול בהתאם לבחירת החוגגת.

אם אתן רוצות לחגוג יום הולדת Sweet Sixteen מיוחדת ובלתי נשכחת, מועדון הג'ורדן הוא בדיוק המקום בשבילכם. אנו מתמחים בהפקת אירועים שונים, ביניהם ימי הולדת וחגיגות Sweet Sixteen.

 

חגיגת Sweet Sixteen במועדון הג'ורדן:

מועדון הג'ורדן הינו מועדון חדשני בעיצוב המתקדם ביותר שמתאים לאירועים רבים. חתונות, בת מצוות, מסיבות הפתעה, כנסים עסקיים וכמובן ימי הולדת Sweet Sixteen. במועדון הג'ורדן קיים מתחם סגור ויוקרתי שניתן לחגוג בו את כל מהלך המסיבה. בנוסף, קיים מתחם פתוח עם בריכה לשחייה לילית תחת כיפת השמיים. החגיגה יכולה להיות בפנים או בחוץ לפי ההעדפה שלכן. היא יכולה להתחיל במתחם הסגור ולעבור למסיבת בריכה בחוץ, הכול לפי בחירתכן.

החגיגה בחוץ יכולה להיות בצורת שחייה לילית לאחר שהמסיבה נגמרת או כמסיבה בפני עצמה בבריכה עם ההפעלות והאטרקציות המתאימות, כמו מזרני ים, רובי מים וכל הגימיקים שישדרגו חגיגה במים. מסיבה כזאת מתאימה במיוחד לימי הקיץ החמים ויום הולדת בבריכה תשדרג את האירוע ותרענן את כולם ואת כולן.

במועדון הג'ורדן, לא משנה באיזה אירוע ובאיזו מסיבה מדובר, החוגגים יכולים להנות מחבילת הכול כלול שתשדרג ותמקסם את האירוע. כמובן שהחבילה תהיה בהתאם לאופי האירוע ובהתאם לצרכים של החוגגים. ביום הולדת Sweet Sixteen למשל מומלץ לדאוג לארוחה קלילה לכל החברות ולילדת יום ההולדת, לשולחן מתוקים עם עוגת יום הולדת, לצלם מגנטים ולאטרקציה שתפעיל את כל הבנות יחד. במועדון הג'ורדן קיימת כמובן מערכת תאורה והגברה מהטובות שקיימות היום בשוק ודי.ג'יי שדואג להרים את המסיבה כל הערב.

כל הדברים הדרושים במקום אחד ימנעו מילדת יום ההולדת לחפש נותני שירות שונים, להתרוצץ בין הצעות שונות ולשלם כסף מיותר. ילדת יום ההולדת וחברותיה יתעסקו במה שחשוב להן, במוזמנות, בתלבושות ובהפעלות השונות והצוות המומחה שלנו יתעסק בדברים הטכניים ובתכנון הערב המושלם.

לחגיגת יום הולדת Sweet Sixteen מושלמת עם כל האטרקציות במקום אחד, פנו עוד היום למועדון הג'ורדן ונפיק לכן יום הולדת של פעם בחיים.

שאלות ותשובות יום הולדת 16

כן. יש לנו הפעלות מיוחדות לחגיגת SWEET SIXTEEN של פעם בחיים עם עיצוב מיוחד לשלמות החגיגה.

בוודאי. בכל אירוע ומיוחד בחגיגה עם כמות גדולה של ילדים יש מאבטח בכל שעות הפעילות.

כן. הקייטרינג שלנו כשר, מגוון וכמובן מתחשב גם באלרגיים ובצליאקים, כדי שכולם יוכלו להנות ממנו.

כן. יש לנו חבילות שונות ובהן הסעות הלוך-חזור למועדון ובחזרה ממנו, כדי שכל החברים והחברות של בתכם יוכלו להגיע לחגוג לה וכמובן יחזרו הביתה בשלום.

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.