אירוע ברית

אירוע הברית של בנכם מתקרב? מחפשים מקום שונה לחגוג בו אירוע משמח ומקורי? רוצים שכל האורחים שלכם יהנו, גם המבוגרים וגם הילדים? קודם כל, נאחל לכם בשעה טובה! הגעתם למקום הנכון.

 

אירוע ברית במועדון הג׳ורדן

 

אירוע ברית הוא אירוע מרגש ומהנה במיוחד. תינוק טרי הצטרף למשפחה וכולם רוצים להשתתף אתכם בשמחה, לראות אותו בפעם הראשונה ולחגוג יחד אתכם. אירוע ברית זאת חגיגה שמשלבת בתוכה אוכל, ריקודים וכמובן טקס רשמי ומרגש שבט כולם נמצאים סביב התינוק.

באירוע כזה יש קהל גדול של מבוגרים ולצדו גם קהל גדול של ילדים. אנחנו לא רוצים שרק חלק מסוים יהנה באירוע הברית, אלא שכל האורחים יהנו, ימצאו את המקום שלהם וירגישו חלק מהאירוע המשמח.

אנחנו במועדון הג׳ורדן  מבינים שכבר אין צורך לבחור מי מבין הקבוצות יהנה- שתי הקבוצות וכל האורחים באו להנות מהאירוע במידה שווה, כל אחד בתחומו ובמה שמעניין אותו. הבנו את הצורך והרצון לקיים אירוע שמשלב בתוכו חלקים קלאסיים של אירוע ברית יחד עם אלמנטים שיתאימו לקהל הילדים המרובה שיש לכם, כמו אטרקציות והפעלות מיוחדות שפונות לקהל הצעיר יותר, לילדים ולבני נוער. מה שאומר שבזמן שהמבוגרים מעבירים את הערב בתוך אולם לברית מרשים, אוכלים ארוחת צהריים או ארוחת ערב יוקרתית ולאחר מכן גם רוקדים, לילדים ניתנת האפשרות לבלות במתחם אחר שמיועד רק להם ובו משחקים ומגוון הפעלות, גם לבנים וגם לבנות. אצלנו במועדון הג׳ורדן יש מפעיל או מפעילה מקצועיים, צעירים ואנרגטיים שיהיו אחראים על כל ההפעלות לילדים, יפעילו אותם ויגבשו אותם יחד. תהיו בטוחים שהם בידיים טובות, מקצועיות ושהם יהנו ויתעייפו.

 

אם אתם בשלבי תכנון לאירוע ברית או בריתה, אם חשוב לכם שאירוע יהיה כזה שאף אחד לא יצא ממנו מאוכזב ושכולם בלי יוצא מן הכלל יהנו, אם חשוב לכם לייצר חוויה ייחודית, חד פעמית וכמובן מקורית, אם חשוב לכם לדעת שכל פרט ופרט מוקפד, שגם המועדון, גם המוסיקה, גם התפריט וגם הציוד הטכני שאחראי בפועל להוציא את כל החגיגה הזאת לאור, הם ברמה הגבוהה ביותר שיש כיום, אתם מוזמנים להגיע לפגישת היכרות ולהתרשם מהמקום בעצמכם.

 

 

צוות מועדון הג׳ורדן אחראי על אין ספור אירועים משמחים ומקוריים, ביניהם גם אירועי ברית בלתי נשכחים. תנו לנו לעשות את מה שאנחנו יודעים ואוהבים הכי הרבה- לעשות לכם שמח!

שאלות ותשבות אירוע ברית

כן. אנחנו חוגגים את כל סוגי האירועים וביניהם גם אירוע ברית צהריים שיתאים מאוד לאווירת המקום.

מקום לברית מילה כולל את כל עיצוב המקום, די'.גיי, תאורה, הגברה וכמובן ארוחה חגיגית.

יש לנו מגוון חבילות שונות ובהן גם חבילות שכוללות עיצוב בלונים מיוחד לברית.

כן. כל שינוי שתרצו יתוכנן מראש ויתבצע לפי טעמכם האישי.

לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.