קולנוע 7 מימדים

קולנוע 7 מימדים

  בלעדי ב"מעבר לאופק" ,פארק נחשונית  

   אטרקציית השנה קולנוע 7 מימדים - חוויה לכל המשפחה

 רוצים לשדרג את האירוע שלכם ולהביא את האטרקציה החדישה ביותר לאירוע?  

 מעבר לאופק יבטיחו לכם כי האורחים שלכם לא ישכחו את  אירוע ! הלהיט החדש שכובש את עולם האטרקציות קולנוע 7 מימדים בלעדי בישראל. ברשותינו מגוון סרטי תלת מימד החל מרכבת הרים וטיולים עם פרפרים ןעד סרטי אימה למבוגרים באורך של בין 3-20 דרות כך שכל האורחים יכולים להספיק להנות מהחוויה. מגוון הסרטים רחב ומתאים לכל גיל ועל כן יכול להתאים לכל אירוע החל מימי כיף לחברות, ימי גיבוש לחברות, ימי גיבוש לעובדים, אירוע עיסקי, אירוע פרטי לרבות כאטרקציה בבר מצווה, אטרקצייה בבת מצווה חתונה ברית בריתה ימי הולדת ולכל מטרה שרק תרצו. בואו להיסחף לחוויה יחודית אשר תגרום לאורחים שלכם לדבר על האירוע עוד הרבה אחרי...

 בואו להנות מהלהיט שכבש את כל העולם ונחת עכדיו במעבר לאופק, פארק נחשונית - קולנוע 7 מימדים בלעדי בישראל חוויה בלתי נשכחת חוויה  קולנוע 7 מימדים הינו קולנוע דינמי המשלב צפיה בסרט תלת מימד המשולבים עם אפקטים כגון: רוחות, ברקים, שלג, גשם ועוד ההופכים את הסרט לאמיתי ומוחשי ומעל לכל דימיון. אתם מוזמנים להתרווח בכסאות הפאר ולהתנועע בהתאם לקצב של הסרט ולהנות מהאפקטים המרהיבים. 

    

סרטי התלת מימד בקולנוע 7 מימדים

 

 

 

 

קולנוע נייד 7 מימדים - להשכרה כאטרקציה לאירועים

 ברשותנו גם קולנוע נייד להשכרה לאירועים פרטיים או להשכרה לאירועי חברות -  התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר.

העניקו ללקוחיתכם את הדבר הבא אולם הצפייה מורכב ממספר מערכות קולנוע מקצועיות המציגות סרט רב מימדים הצופה יושב בכורסת אפקטים מיוחדת ובמהלך הסרט ישנם אפקטים שונים אשר משתלבים בתוכן העלילה. הצופה חש חוויה אמיתית בעזרת הראייה שמיעה מגע והיבטים אינטראקטיביים. מערכת הקרנת תלת מימד דיגיטלית: הקרנה על מסך מטאלי ועדשות הקרנהמיוחדות המשדרגות את איכות הצפייה ומעניקה לצופהחוויה אנרגטית.

 

  

למידע נוסף הכנסו לאתר המימד החדש וקבלו מידע מורחב קולנוע 7 מימדים בלעדי בישראל 

 

 

 

 

 

 

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרחפשו אותנו גם בפייסבוק-הפקת אירועים

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

פייסבוק מועדון מעבר לאופק

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+