ערבי גיבוש

מתכננים ערב גיבוש או ערב צוות? מארגנים יום כיף? מחפשים אחר רעיונות מקוריים לשעות ארוכות של הנאה, פעילות, זמן איכות, התרגשות ושמחה? למעבר לאופק בפארק נחשונית יש לא מעט הצעות לערב או יום גיבוש לקבוצות להציע לכם. בואו לשמוע, להתרשם, לקבל ייעוץ ולהתחיל במלאכה.

ערבי כיף או ערבי גיבוש לעובדי חברה, לחברי ארגון, לילדי כיתה ולמעשה לאיזה קבוצה שלא תהיה, דורשים תכנון קפדני ויותר מכל בחירה במיקום ובפעילויות המותאמים לקהל היעד, לגילאים ולאופייה של הקבוצה. עם זאת, למרות כמה הבדלים, המטרה היא לרוב זהה – לייצר אווירה וחוויה מהנים, יום או ערב מוצלחים במיוחד.שולחנות הוקי

ערבי גיבוש – ליצור חוויה מגבשת ומלכדת הרחק ממקום העבודה.

ימי גיבוש לעובדים או ערבי גיבוש נועדו בעיקרם להוציא את עובדי החברה או המשרד ממקום העבודה, בו ברוב המקרים הם נדרשים להיות רציניים, לעמוד בלוחות זמנים, לבצע מטלות ומשימות ובאופן כללי לעבוד די קשה, ולמקם אותם במקום אחר בו אינם נאלצים לעבוד אלא יכולים פשוט להנות, לפרוק מתחים ולשכוח מהדאגות והלחצים.

ידוע שימי וערבי גיבוש ובכלל, יום גיבוש לקבוצות שעובדות יחדיו - תורמים המון לדינמיקה והאינטראקציה בין עובדי חברה או חברי ארגון, כיוון שניתנת להם הזדמנות ראויה לפעול ולתפקד במסגרת לא מוכרת, מה שמאפשר פעמים רבות להתקרב, לגלות צדדים אחרים זה בזה ולבלות זמן בו אינם מצופים לדבר מלבד הנאה. זה בדיוק מה שמגבש בין חברי קבוצה שהופכת בעקבות זאת לקרובה ומלוכדת יותר.

ערבי כיף במסגרת ערב צוות – לעשות רק מה שרוצים, ללא מגבלות וללא מעצורים.

ערבי כיף, גם להם מטרה דומה והם נועדו לקחת קבוצה זו או אחרת, של ילדים או מבוגרים, של עובדי משרד או חברי ארגון, עם או בלי משפחותיהם, וליצור למענם יום או ערב שכולו כיף. מקום ואווירה המאפשרת להם לעשות מה שהם רוצים, בלי לחשוב, בלי להתאמץ, פשוט להשתחרר ולהתמסר.

מה שחשוב בערבים מעין אלה זה שלא יהיו סתמיים אלא שיהיה בהם ערך מוסף, כי לרוב לא מספיק רק לאכול ולשתות, רצוי שיהיה מה לעשות, שיהיו הפעלות או פעילויות שיספקו למשתתפים אופציה לקחת חלק במשהו ולא רק לשבת או לעמוד ולשוחח.קריוקי בפארק נחשונית

יום גיבוש לקבוצות מחבר בין כולם

ערב צוות לכל העובדים הוא בהחלט חוויה שמגבשת בין כולם, עוזרת להרגשת האחדות במשרד או בעסק ומעלה את רמת המצב רוח והרגשת השייכות בקרב העובדים. זו בהחלט הזדמנות טובה להפוך את מקום העבודה למקום נעים וחברי, באופן שגם ישאיר זכרונות כיפיים וגם יוציא את כולם מהשיגרה.

אז ערב נושא, מסיבת בריכה, מסיבה הכוללת שימוש במתקני הפארק, פעילויות ואטרקציות, דוכני יצירה, תחרויות והפעלות, תפריט עשיר ואלכוהול איכותי, מתקני מים, צוות בידור, פינות ישיבה, אלה הן רק כמה מהאפשרויות שמעבר לאופק מומחית בהם ותעשה הכול על מנת שהאירוע יהפוך לחוויה מדהימה, ימי כיף לעובדים, ערב גיבוש או כיף לילדים, למבוגרים, לזוגות, למשפחות או לכולם גם יחד, בואו לבחור את הקונספט המתאים לכם.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרצפו בנו בערוץ Youtube מעבר לאופק - הפקת אירועים לארגונים וחברות

חפשו אותנו גם בפייסבוק-הפקת אירועים

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+