סדנאות ODT

הכול על סדנאות ODT וימי גיבוש לעובדים

אנשים עם כיסוי עיניים

 

ימי גיבוש מוצלחים הם לא רק ימים מהנים, אלא גם כאלו שיתרמו לפעילות המשותפת של העובדים בחברה בטווח הרחוק. רוצים לאתגר את העובדים וגם לעשות להם כיף בו זמנית? שלבו סדנאות ODT עם מעבר לאופק בפארק נחשונית ותראו איך יום גיבוש אחד הופך לחוויה בלתי נשכחת בהיסטוריה של החברה שלכם!

על סדנאות ODT

כל בעל חברה חותר שהעובדים שלו יהיו מאוחדים ויעבדו היטב בצוות, ולפתח הן את המיומנויות האישיות והן את הקבוצתיוּת של כל אחד מהם. סדנאות ה-outdoor training הם סדנאות ייחודיות ששמות את הדגש על כל הדברים הללו באמצעות פעילות חווייתית ומאתגרת, בדרך כלל בשטח, שמביאה את המשתתפים להתמודד עם מצבים כמו לקיחת החלטות, אחריות משותפת, פיתוח מנהיגות ועוד.

באמצעות הסדנאות, לעובדים שטרם בלטו בשטח, התקשו בעבודה צוותית יעילה, קבלת סמכות או לקיחת אחריות אישית, ניתנת ההזדמנות להפגין את כישוריהם היצירתיים הנחבים ולפתח מיומנויות שלא היו להם עד לאותו היום.

ניתן לבחור היום בין סדנא המורכבת ממספר מפגשים ונמשכת כמה שבועות לבין סדנא חד פעמית חווייתית ועוצמתית שמתקיימת מספר שעות כחלק מיום גיבוש או יום כיף לעובדים.

הסדנאות והפארק שלנו - השילוב המושלם

גיבוש על ידי משיכה בחבל

משום שחלק מהותי מהסדנאות הללו הוא העובדה שהן מתקיימות בחוץ ומשלבות פעילות ספורטיבית אתגרית כלשהי ברוב המקרים, יש למצוא מקום פתוח וגדול כדי לקיים אותן בצורה טובה ויעילה. זה מה שמביא חברות רבות לפנות אלינו, למעבר לאופק בפארק נחשונית, בבקשה להפיק אצלנו יום גיבוש שיכלול סדנאות באוויר הפתוח, ארוחת צהריים משובחת ואפילו מסיבת ריקודים בסוף הערב.

אצלנו בפארק תוכלו לקיים סדנאות מאתגרות מכל הסוגים שכן גודל הפארק הוא כ-100 דונם ומורכב ממתחמים רבים שהינם סגורים או פתוחים, וכן מדשאות רחבות.

כחלק מיום הגיבוש אצלנו - תזכו לקבל ארוחה איכותית בתוך האולם שלנו או להנות מברביקיו מפנק על הדשא לצד הבריכה. בנוסף, נשמח להציע לכם את שירותי הדיג'יי שלנו למסיבת ריקודים סוערת לאחר הסדנא. יש לציין עוד כי המקום מצוייד בכל השירותים הנדרשים להפקת ימי גיבוש!

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרצפו בנו בערוץ Youtube מעבר לאופק - הפקת אירועים לארגונים וחברות

חפשו אותנו גם בפייסבוק-הפקת אירועים

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+