מועדוני בת מצווה

בת מצווה מועדונים, אולמות וגנים – ההיצע רחב, הבחירה לא תמיד פשוטה

הגיעה השעה לשבת ולחשוב, לשוחח ולהחליט איפה אתם רוצים לקיים את האירוע המיוחד של בתכם? האפשרויות בימינו הן די מגוונות, אלה יכולים להיות אולמות או גנים ואלה יכולים להיות גם מועדונים לבת מצווה, בהם לרוב הקונספט מושתת בעיקר על מוזיקה, ריקודים ופעילויות נוספות המותאמות לגיל בו הם נמצאים.

יותר ויותר הורים שילדיהם מגיעים לגיל מצוות מגלים שלמעשה בני הנוער מעדיפים לחגוג על ידי עריכת מסיבה גדולה, עם מוזיקה ואטרקציות לטעמם. האפשרות השניה שהיא לבחור באולם או גן, אליהם מוזמנים גם קרובי משפחה וחברים מכל הגילאים לעתים קרובות נשמעת להם קצת פחות מפתה. כי הרי בסופו של דבר מה שהם מעוניינים לעשות זה בעיקר לרקוד, להשתולל וליהנות ולאו דווקא לשבת לשולחן ולסעוד.

מועדונים לבת מצווה – לאפשר לבני הנוער לחגוג כמו שהם אוהבים

כך שמה שקורה לפעמים, זה שנוצר קונפליקט מסוים בין הילדים להורים ואו שצד אחד מתפשר, או שעורכים לבסוף שני אירועים. אחד למשפחה ואחד לנערה או לנער ולחבריהם, כך כולם יוצאים מרוצים, אבל ההוצאות עלולות להיות גבוהות הרבה יותר ואליהם נוספים גם מציאת מקום, תכנון ההפקה, ההתקשרות עם הספקים וכל שאר הסידורים שיש לעשות

אז נכון שאפשר גם וגם, אך ניתן גם לבחור רק מועדון בת מצווה ולאפשר להם לקבל את מה שהם רוצים, אחרי הכל זו החגיגה שלהם ואין סיבה לכפות עליהם לעשות דבר מה שהם לא מעוניינים בו.

מועדונים בת מצווה – ההגעה להחלטה

מועדונים לבת מצווה יש לא מעט, בכל רחבי הארץ, קטנים וגדולים יותר, סטנדרטים או מפוארים יותר או פחות. ואם זו ההעדפה שלכם, אז מומלץ מאוד לערוך סקירה, להתוודע אל כמה מהם, לברר מה הם מציעים ומהם המחירים ורק מאוחר יותר לברור מתוך ההיצע.

אך מה אם בכל זאת אתם מתעקשים לערוך אירוע אליו תוכלו להזמין את כל המשפחה וגם את החברים שלכם ושל הילדים? ובכן אם אינכם מצליחים להגיע לפשרה, מתקשים לבחור בין מועדונים בת מצווה לבין האפשרות האחרת ולא רוצים לקיים שתי הפקות נפרדות. ובכן, יש אופציה נוספת שמאפשרת לכם לתפוס שתי ציפורים במכה.

מעבר לאופק - מועדון בת מצווה ואולם במקום אחד

מעבר לאופק בפארק נחשונית הוא מקום מושקע במיקום נוח, מה שמייחד אותו זה שיש בו כמה מתחמים ואתם יכולים לבחור בהתאם לרצון, לצורך ולהעדפות שלכם. ישנו החלל העיקרי שהוא האולם ויש מתחם נפרד ומקורה. החלל הראשי יכול לשמש או לעריכת אירוע קלאסי או בתור מועדון בת מצווה ואילו הנוסף הוא מקום בו שאר האורחים מקבלים את כל מה שנחוץ להם.

כלומר, אתם אלה שמחליטים באיזו צורה אתם מעוניינים לבצע את החלוקה. אם המבוגרים יהנו מסעודה משובחת באולם ובני הנוער יבלו במתחם הנפרד עם פעילויות, אטרקציות ומשחקים או להיפך, בני הנוער יהנו ממסיבה וכל מה שנלווה אליה ושאר המוזמנים ישהו באזור המקורה בו יזכו לארוחת שף, יצפו במצגת וכן הלאה.

כך שמה שנחמד זה שמתבטלת הבחירה בין בת מצווה מועדונים לבין האופציות האחרות, וכל מה שנותר לכם להחליט זה איפה לארח את מי. כמובן שניתן גם לשלב שימוש במתקני המקום ביניהם פארק המים, מכוניות מתנגשות, קארטינג ועוד. האטרקציות הן רבות וחוויה מהנה מובטחת לכל המוזמנים.

אז אם מועדון בת מצווה או אולם זה מה שאתם מחפשים, אתם מוזמנים להתוודע אל מקום שלא חסר בו דבר, ציוד מתקדם, עיצוב נאה, מנות משובחות ושירות איכותי מצוות מקצועי ומנוסה, שנמצא שם כדי לספק לכם מענה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

צרו עמנו קשר והגיעו לביקור בו תוכלו להתרשם מקרוב ממה שמעבר לאופק מציעים לכם.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשר



ערוץ הילדים חוגגים במועדון מעבר לאופק בנחשונית

פייסבוק מועדון מעבר לאופק

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+