מבחר אטרקציות לבת מצווה

אם אתם הורים למתבגרים, אתם וודאי יודעים שבימינו כל חגיגת בר או בת מצווה הם הפקה של ממש, בני הנוער כבר מזמן לא מסתפקים באירועים כמו שהיה נהוג לערוך בעבר; הם מעוניינים ביותר מכך, בהכל מהכל, במקום מרשים ובפעילויות מעניינות שלא ישאירו אותם משועממים לרגע אחד. נותני השירות, מצידם, ערוכים כדי לספק את הרצונות הללו ולסייע לכם לתכנן מסיבה בלתי נשכחת.

אטרקציות לבת מצווה – כל מה שרק אפשר לדמיין

לא ברור לחלוטין מה הגיע לפני מה, הדרישה לתוכן, הפעלות ואטרקציות שלא נראו קודם או המבחר העצום. בכל מקרה מה שבטוח זה שההיצע שקיים כיום בתחום הוא רחב ביותר, כך שלא משנה במה אתם מעוניינים, תוכלו למצוא די בקלות את מה שאתם מחפשים. ההבדל בא לידי ביטוי בעיקר במה שמציע כל מקום וכל ספק שירות.

מה שאומר שאתם בעצם יכולים להגדיר לעצמכם הגדרות, במקרה ואתם יודעים מה נחוץ לכם ומה אתם רוצים ולהתחיל לחפש אחרי מקומות שמספקים את הצורך וההעדפות. ובמקרה ואתם לאו דווקא בטוחים איזה אטרקציות לבת מצווה יש ומה אתם מעדיפים, תמיד תוכלו לבחון את האופציות, להתוודע אליהן ולקבל השראה ורעיונות לאירוע שאתם מתכננים.

הוא יכול להיות מסורתי, באולם או בגן, אליו תזמינו את כל קרובי המשפחה והחברים שלכם ושל בתכם ולכלול סעודה משובחת, מוזיקה וריקודים. הוא גם יכול להיות במועדון אליו יוזמנו בעיקר בני הנוער ויחגגו כמו שהם אוהבים, ירקדו, יבלו ויהנו מפעילויות נוספות. הכל תלוי בכם וברצונות שלכם.

מה מחכה לכם במעבר לאופק

מעבר לאופק, ממוקם בקיבוץ נחשונים והוא למעשה חלק מפארק נחשונית. המקום מורכב מכמה מתחמים ומציע לכם מבחר אפשרויות בחירה בכל הנוגע לאיפה ואיך אתם מעוניינים שההפקה תיראה ומה תכלול. פה יש אולם בו אפשר לערוך אירוע קלאסי או בסגנון מועדון, כאשר היתרון המהותי הוא שבנוסף לחלל העיקרי יש אחד חיצוני, כך שאפשר לעשות הפרדה בין המבוגרים לבני הנוער והילדים ולספק לכל קהל את צרכיו.

ומה לגבי אטרקציות לבת מצווה? ובכן בפארק עצמו תמצאו – מגלשות קמיקזה, מכוניות מתנגשות, בריכות ענק ומתקני מים, מסלולי קארטינג, מתנפחים, ג'ימבורי קרוסלת נדנדות ועוד, כולם מיועדים לשימושם הבלעדי של המוזמנים.

במועדון – מסיבת קצף, סדנאות ריקוד, מיני סלון יופי לאיפור ותסרוקות, מזרקות זיקוקים בכניסה, מגנטים מודפסים למזכרת, אופציה להקלטת שיר בטלפן מקצועי, ציירת קריקטורות, מסיבת כריות ועוד. לבחירתכם.

אז בואו לערוך איתנו הכרות מקרוב, להתוודע אל השירותים, אל התפריט והמנות, אל הציוד המתקדם, אל המתקנים, וכמובן אל הצוות המקצועי שנמצא פה כדי לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך. צרו קשר ונשמח לקבוע לכם פגישה.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+