כנסים

מתכננים לקיים אירוע עסקי או כנס, או אולי אירוע חברה כמו יום כיף או ערב גיבוש לעובדים? במעבר לאופק תוכלו לקבל מענה לכל צורך תוך התאמת המיקום בו יערך האירוע, ההפקה, התפריט, הפעילויות והאווירה לרצונותיכם ולמהותו של האירוע. אנו מזמינים אתכם לקבל אינפורמציה וייעוץ ברחבי האתר ובפגישת היכרות.

אירוע חברה או אירוע עסקי של חברה או ארגון - הם אמנם שני אירועים השונים מאוד במהותם זה מזה; הראשון הוא בדרך כלל אירוע קליל ונעים שאמור לספק למוזמנים כמה שעות של הנאה, ללא דאגות ולחצים, הרחק מהמשרד או מקום העבודה, ובמקרים מסוימים גם לגבש את חברי הקבוצה או הצוות ולקרב ביניהם.

השני, לעומת זאת, הוא ברוב המקרים אירוע רציני יותר, מוקפד ורצוי גם מרשים, אירוע שמטרתו עסקית בעיקרה צריכה לעמוד בלא מעט קריטריונים ולייצר את האווירה והרושם הנחוצים, כיוון שפניה של החברה ואופן פעולתה ותפקודה משתקפת פעמים רבות בתכנון ההפקה וביישומה.

לכן, בין אם מדובר על אירוע מהזן הראשון או השני, תכנון הולם המסתיים בהפקה ראויה הם המפתח להצלחת האירוע. למעבר לאופק האמצעים, הכלים והניסיון לסייע לכם במלאכה, לייצר עבורכם ועבור המשתתפים חוויה מרשימה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אירוע עסקי במעבר לאופק.

משקאות שתייה חריפההאולם שברשותנו, בו נערכים לרוב אירועים שמהותם עסקית, מצויד במיטב האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים: ציוד סאונד, הגברה ותאורה מהמתוחכמים שישנם, התפריט מגוון ועשיר, וישנה אפשרות לבחור בין מבחר מנות ותוספות.

ניתנת לכם האפשרות להחליט כיצד אתם רוצים שהאירוע יראה ועיצוב וסידור האולם יעשה בהתאם, כמו כן, במקרה ומדובר על אירוע ללא חוקים נוקשים - ניתן בהחלט לבחור מתוך מגוון אטרקציות המוסיפות עניין רב, ההחלטה כמו>בן בידיכם.

אירוע חברה במעבר לאופק.

אירועי חברה, ימי וערבי גיבוש או ימי כיף לעובדים - הם כבר עניין מעט יותר מורכב והאפשרויות שאנו מציעים הן אף מגוונות יותר: אם ברצונכם לקיים אירוע מעין זה לעובדים בלבד או לעובדים ובני או בנות זוגם - קיימת אפשרות לערוך אירוע באולם, מסיבת בריכה, אירוע עם מתקני הפארק או ערבי נושא.

לכל אחת מהאפשרויות מצטרפת האופציה לשלב מבחר הפעלות ואטרקציות, מתקנים ותחרויות, צוות בידור, תקליטן ותפריט משובח. אם ברצונכם לקיים אירוע גיבוש או חברה לעובדים ולבני משפחותיהם, כלומר, אירוע הכולל גם מבוגרים וגם ילדים או בני נוער - אז ניתן לערוך אותו גם בשני מתחמים.ילדה בבריכה

היתרון המהותי בשני מתחמים הוא שכך בעצם מספקים לכל קהל את מה שמתאים לו – כך שהמבוגרים נהנים ממנות ואלכוהול איכותי, מבשר על האש (אם רוצים), מפינות ישיבה ופינות מסאז' ואפשרויות נוספות, בעוד הילדים נהנים מהפעלות, ג'ימבורי, מתקני מים, דוכני יצירה, מכוניות מתנגשות, משחקי חברה ועוד.

אז אם אתם מחפשים מקום לאירוע, אם אתם רוצים לקבל עוד פרטים, הצעות ורעיונות, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם לאורך כל תהליך תכנון ההפקה.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+