יום הולדת 60


יום הולדת 60 הוא לא סתם עוד יום הולדת, כך שאם אתם מחפשים מקום מיוחד לערוך בו מסיבה נפלאה או רעיונות מקוריים לחגיגת יום הולדת קצת שונה, במעבר לאופק בפארק נחשונית תמצאו את מה שאתם מחפשים.

אז אם יום הולדת 60 שלכם קרב ובא ואתם רוצים לערוך מסיבה גדולה, או אם אתם מעוניינים לתכנן מסיבה (ולא משנה לאיזה גיל), לאבא, לאמא, לסבא או לסבתא, ליום נישואין או כל מועד אחר למעשה, כבר מזמן לא חייבים לערוך את החגיגה בבית, בחצר או במסעדה - יש המון אפשרויות לבחור מתוכן וליצור חוויה מרשימה הן לבעלי השמחה והן למוזמנים.

כיצד לחגוג יום הולדת 60 במסיבה בלתי נשכחת?

כל יום הולדת הוא יום מיוחד, אבל משום מה לימי הולדת בעלי מספר עגול כמו 30, 40, 50, 60 חשיבות רבה יותר. אולי זה משום שאנו נוכחים לדעת שלא עברה רק שנה נוספת, אלא עשור נוסף ואולי משום שאלה הן מעין נקודות ציון משמעותיות בעינינו. בכל מקרה מדובר בימי הולדת שרובנו רוצים לחגוג בצורה מרשימה.

למעבר לאופק מספר מתחמים לבחירתכם – אולם רחב ובו כל החידושים הטכנולוגיים מבחינת ציוד תאורה והגברה, ועיצוב המשתנה בהתאם לסוג האירוע ולבחירתם של עורכי האירוע, מתחם נפרד ומקורה בו ניתן לערוך פעילויות במקביל לאירוע המתקיים באולם (כמו הפעלות לילדים למשל), ומתחמי החוץ כוללים חורשה ירוקה בה אפשר למקם שולחנות, לערוך פעילויות ואף לסעוד, ובריכה - לצידה ניתן לקיים מסיבת בריכה.

מה שמייחד את מעבר לאופק בפארק נחשונית, זה שאתם מוזמנים לתכנן ולהפיק את האירוע שלכם תוך בחירה בין מגוון אופציות, הן של חלל או מקום והן של אטרקציות. יש אפשרות לקיום אירוע קלאסי עם כל האלמנטים המוכרים או אירוע קצת אחר, אירוע גדול ויוקרתי או אירוע קטן ומצומצם.

המיקום האידיאלי הרחק מהעיר הגדולה וההמולה, האופציה לסגירת המקום לקהל הרחב בשעות האירוע - כך שהאורחים יוכלו להנות ממתקני הפארק המוטורי או פעילויות פארק המים, הפעלות מעניינות לילדים. כל אלה ואטרקציות רבות נוספות מחכות לכם ולמוזמנים. סיירו באתר, התרשמו מההיצע ופנו אלינו לקבלת מענה וייעוץ.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+