השכרת ציוד קריוקי

החלטתם לערוך אירוע חגיגי או מסיבה גדולה, ואתם מחפשים שירותי השכרת ציוד לקריוקי שיאפשר לכל המוזמנים לשיר בנפרד או יחדיו וליהנות מכל רגע? מיד נספר לכם על האופציות הקיימות.

השכרת ציוד קריוקי – מה הן האפשרויות

כמו שירה בציבור, גם קריוקי הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, בין אם במפגשים חברתיים המושתתים על הקונספט, ובין אם בהפקות משפחתיות, חברתיות או עסקיות כמו ימי הולדת, בר/בת מצווה, מסיבות רווקים ורווקות, ערבי גיבוש וכיף וכדומה, ואין זה מפליא, כיוון שפעילות מעין זו מאחדת בין כל המשתתפים, יוצרת אווירה טובה וחוויה נעימה לכולם.

אם כן, האפשרויות שעומדות בפניכם הן השכרת ציוד קריוקי מספקים המציעים את השירות, או לחלופין עריכת האירוע במקום, שמצויד ומאובזר מבעוד מועד בכל מה שנחוץ לצורך ההפקה. אלה שתי האופציות העיקריות, שמתוכן ניתן לבחור בהתאם לצרכים שלכם.

השכרת ציוד לקריוקי – מה מעבר לאופק מציעים לכם

מעבר לאופק היא חברה המתמחה בהפקת אירועים בפארק נחשונית שבקיבוץ נחשונית שבמרכז, ואנו מספקים ללקוחותינו את כל מה שדרוש להם מ- א' ועד ת': החל ממקום המשתרע על שטח רחב הכולל מספר מתחמים המיועדים להתכנסויות ואירועים מסוגים שונים, דרך מבחר רעיונות בכל הנוגע לתוכן ופעילויות, גימיקים ואטרקציות, וכלה במערכות וציוד מתקדמים לשימושם של עורכי האירוע.

בנוסף, אנו גם מציעים השכרת ציוד לקריוקי, אם להפקה שנערכת במקום ואם לכזו שמתקיימת במקום אחר, זאת לצד מערכות תאורה והגברה משוכללות ומבחר אביזרים אחרים. מעבר לאופק מזמינים אתכם לערוך הכרות מקרוב הן עם המתחם, והן עם מגוון השירותים, שמטרתם לעזור לכם לתכנן את ההפקה המושלמת.

על כן, בין אם אתם מעוניינים בהשכרת ציוד קריוקי איכותי ובין אם בהפקת אירוע באולם המרשים או לחילופין לצד הבריכה - כולל שימוש במתקנים ובפארק המים - ובין אם אתם מתעניינים בחבילות בר או בת מצווה, בדיל יום הולדת או בהצעות נוספות, בואו לשמוע איך ההפקה שלכם יכולה להיראות אם תבחרו להיעזר במעבר לאופק ולקבל מאיתנו שירות מקצועי, ייעוץ וסיוע לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד לסופו.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+