הפקת בר מצווה

אחד המועדים החשובים ביותר בחייהם של בני נוער ומתבגרים, מלבד ימי ההולדת שהם חוגגים כל שנה, הוא כמובן היום בו הם מגיעים לגיל מצוות. מאז ומתמיד זה היה אירוע משמעותי, אך נדמה שבעשור האחרון הוא הפך למהותי אפילו יותר, כזה שמשקיעים בתכנונו זמן ארוך, לפעמים גם חודשים.

נראה שעם הצורך שנוצר בקרב ההורים וילדיהם ליצור הפקת בר מצווה או הפקת בת מצווה מרשימה ומקורית ולספק לבנם או בתם חוויה בלתי נשכחת, כך גדל עם הזמן גם ההיצע בתחום. זו מן הסתם בשורה משמחת לכולם, כיוון שהשפע הוא רב, הן בכל הקשור למתחמים שבהם ניתן לערוך את האירוע והן בכל הנוגע לתוכן ואטרקציות, שהם אלה שמספקים את הערך המוסף.

הפקת בר מצווה בלתי נשכחת – הכל תלוי במקום ובאטרקציות

בטרם סוגרים עם מי מנותני השירותים, חשוב כל כך להשקיע בבחירתם, להתוודע אל האפשרויות הקיימות כיום בתחום האירועים לבני הנוער, להגדיר לעצמכם מה אתם מחפשים ובמה אתם מעוניינים ולמצוא את המענה האידיאלי לכם.

הפקת בת מצווה במעבר לאופק

מעבר לאופק בפארק נחשונית הוא מקום שבו ניתנת לכם האפשרות להגשים כל משאלה, מקום בו לא יחסר לכם דבר ובו אתם מוזמנים לבחור אם אתם מעוניינים לערוך אירוע מסורתי באולם או הפקת בר מצווה במועדון. כל אחת מהאופציות מאפשרת לכם לעשות חלוקה בין המבוגרים ולבני הנוער, כאשר כל קהל יעד מקבל מתחם משלו ונהנה מתוכן ומפעילויות שמותאמות לו.

לאחר מכן אתם מוזמנים להתוודע אל מבחר אטרקציות ושירותים עצום ביניהם – שימוש במתקני הפארק, דוכני מזון, מתנפחים, אנשי מקצוע מנוסים בתחום המוזיקה והצילום, מולטימדיה, קולנוע חמישה מימדים ועוד ממגוון גימיקים חדשניים.

במעבר לאופק תמצאו חבילות מיוחדות שכוללות את כל מה שדרוש על מנת לתכנן הפקת בת מצווה או בר מצווה בסטנדרטים הכי גבוהים; מעבר לאופק עובדת עם חברת תאורה והגברה, וצוות לוגיסטי שלם יספק לכם שירות זה ביום האירוע. על כן, אם אתם רוצים לדעת יותר, להכיר את כל האפשרויות, פנו אלינו ונשמח להעניק לכם שירות אדיב.

השותפים שלנו : פורטל בר / בת מצווה - בר מצווה בכותל

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+