מסיבת בריכה

בת מצווה מיוחדת

בימינו כל נערה שמגיעה לגיל מצוות רוצה בת מצווה מיוחדת. בני הנוער של היום מעודכנים בכל החידושים וטרנדים ולכן לא מספקים במועט, רובם מעוניינים לחגוג במועדון עם המון אטרקציות ופעילויות בעוד שאתם ההורים מעדיפים פעמים רבות לערוך אירוע באולם ולהזמין את בני המשפחה והחברים.ילדה מחזיקה קריקטורת רישום של עצמה

בת מצווה מיוחדת עם כל האטרקציות לבני הנוער אך בלי לשכוח את המבוגרים.

האם יש דרך לשלב בין שניהם מבלי לוותר על אף אחד מהם? האם אפשר לערוך גם אירוע קלאסי עם המוזמנים שלכם וגם אירוע לבתכם וחבריה מבלי להיאלץ לקיים שני אירועים נפרדים? ובכן התשובה היא כן, בהחלט ניתן, במעבר לאופק נפיק למענכם בת מצווה מיוחדת ומהנה גם למבוגרים וגם לילדים. איך זה עובד? עומדות בפניכם שתי אפשרויות לבחור מתוכן:

לערוך את האירוע העיקרי באולם בעוד בני הנוער מקבלים מתחם נוסף המיועד להם ובו שלל משחקים ואטרקציות ממגוון סוגים, כך שבזמן שהמבוגרים אוכלים, מצטלמים, רוקדים ומבלים, הילדים לא משתעממים לרגע.

האופציה השנייה היא לערוך את האירוע בתוך מועדון בת מצווה, עם תקליטן שדואג להרקיד את הקהל, עם כיבוד עשיר, עם אטרקציות וגימיקים מותאמים לבני נוער, ואילו ההורים ומוזמניהם מבלים במתחם הסמוך ועושים את כל מה שבדרך כלל עושים באירועים שכאלה ונהנים מארוחה משובחת. שוב, בנפרד מהילדים, מהרעש וההמולה.שלוש בנות קופצות למים בפארק נחשונית

מה יכול להיות יותר נחמד ויעיל מזה? לא צריך לערוך שני אירועים נפרדים אלא ניתן לשלבם יחדיו במועד אחד, לא צריך לדאוג בנוגע להזנחה של קבוצה זו או אחרת, כיוון שכל קהל יעד מקבל את היחס ההולם ומבלה את זמנו בנעימים. כמו כן אתם יכולים להיות בטוחים שכל הצרכים מסופקים מבחינת ציוד ואטרקציות ממקור אחד - מה שחוסך לכם לא מעט בהוצאות.

מתעניינות בבת מצווה בנחשונית? פנו אלינו דרך האתר (בטופס יצירת הקשר) או בטלפון, נקבע לכן פגישה בה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הדרושה לכם לקראת ההחלטה. בנוסף יש לכן אפשרות לשוטט באתר ולהתרשם מהאירועים המתקיימים במעבר לאופק על ידי צפייה בתמונות ובסרטונים.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרערוץ הילדים חוגגים במועדון מעבר לאופק בנחשונית

פייסבוק מועדון מעבר לאופק

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+