בת מצווה במועדון

אם בעבר הלא כך כך רחוק היה נהוג לחגוג הגעה לגיל מצוות, בעיקר באולמות ובגנים, בקרב כל בני המשפחה והחברים, גם של ההורים וגם של הילדים, בימינו יש אופציה נוספת, ולעתים קרובות היא גם זו המועדפת על בני הנוער עצמם – לערוך מסיבת בר או בת מצווה במועדון, בהפקה שאליה מוזמנים רק בני גילם ועוסקים בפעילויות מהנות שמותאמות להם.

בר מצווה במועדון – לספק לבני הנוער את מה שהם רוצים ואוהבים

צריך לזכור שבגילאים האלה ההעדפות שונות מאלה של ההורים בפרט והמבוגרים בכלל, פעמים רבות הם מעוניינים במסיבה גדולה המבוססת על מה שהם אוהבים – ריקודים, משחקים, הפעלות מאתגרות ושאר גימיקים שהופכים את האירוע למעניין, בעוד המבוגרים מעדיפים דווקא לקיים אירוע מסורתי יותר.

במעבר לאופק מוצעת לכם האפשרות לשלב בין שניהם ולספק את הצרכים של שני הקהלים: ניתן לבחור לערוך בר מצווה במועדון, עם די.ג'יי וצלם, עם מוזיקה וריקודים, כיבוד ראוי ושפע של אטרקציות מלהיבות שבו חוגג הדור הצעיר, ואילו המבוגרים מבלים יחדיו במתחם נפרד ומקורה ונהנים ממצגת, ארוחת שף איכותית ושאר פעילויות.

קיימת גם האפשרות ההפוכה, כלומר לבחור באירוע קלאסי באולם שאליו מוזמנים כל הקרובים והחברים, אבל בני הנוער מקבלים אף הם מתחם נפרד, שבו מחכים להם מכונות משחק, סימולטורים ומבחר אטרקציות לבחירתכם.

בת מצווה במועדון – אותו עיקרון, חגיגה מרגשת ושמחה

בכל אירוע שנערך במעבר לאופק ניתן לעשות, בתיאום מראש, שימוש במתקני הפארק, בקארטינג, במכוניות המתנגשות, במתקנים מתנפחים, ועוד ממגוון שירותים שנשמח להעמיד לרשותכם - החל מתכנון ההפקה על פרטיה הטכניים וכלה בציוד, צוות הגברה ותאורה מקצועי, ספקים, אטרקציות וכן הלאה.

אל לכם למהר בהחלטה בין בת מצווה במועדון לבין אולם, שכן מעבר לאופק בפארק נחשונית מציע לכם את השילוב המושלם בין שתי האופציות, כך שאף אחד לא נשאר מחוץ לתמונה וכולם נותרים מסופקים.

אם בת או בר מצווה במועדון היא ההפקה שהבת או הבן שלכם רוצים, ולכם חשוב גם לעשות אירוע מסורתי, צרו עימנו קשר ובואו להכיר מקרוב את האופציות, לקבל רעיונות וייעוץ מאנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון, להחליט במה אתם מעוניינים ולהתחיל ביישום ההפקה המושלמת.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+