אירוע ברית

מחפשים אחר מקום לקיום אירוע ברית? במעבר לאופק בפארק נחשונית יש לכם אפשרות לחגוג אירוע קלאסי באולם מעוצב, אך מוצעת לכם גם תוספת של מתחם נפרד, כך אתם מוודאים שלא רק המבוגרים נהנים אלא גם הילדים.

בחיפוש אחר מקום לערוך בו אירוע ברית - עומדות בפניכם לא מעט אופציות, אך מה שרבים מאיתנו נוטים לשכוח זה שלאירועים כמו ברית, אליהם מוזמנים גם מבוגרים וגם ילדים, יכולים להיות מהנים מאוד להורים אך פחות לילדים, שפעמים רבות מוצאים עצמם משועממים וחסרי מעש, זה לא חייב להיות כך.

חגיגת אירוע ברית במעבר לאופק – חוויה מוצלחת להורים ולילדים גם יחד.

במעבר לאופק הבנו את הצורך והרצון לקיים אירוע המשלב בין אלמנטים קלאסיים לבין אטרקציות מיוחדות הפונות לקהל הצעיר יותר, לילדים ולבני נוער. מה שאומר שבזמן שהמבוגרים מעבירים את הערב בתוך אולם לברית מרשים, סועדים סעודה איכותית ולאחר מכן אולי גם רוקדים, לילדים ניתנת האפשרות לבלות במתחם אחר המיועד רק להם ובו משחקים ומגוון אטרקציות שיעבירו עליהם את הזמן בנעימים.

כך שבהחלט אפשר לקבל גם וגם ולדאוג שכל קבוצה זוכה ליחס ולאירוח אידיאליים; הילדים מקבלים את מלוא תשומת הלב, משחקים ומשתעשעים ולא חשים בצורך להטריד את ההורים. נכון שזה נשמע לא רע בכלל? ובכן זו המטרה והיא מושגת על ידי השקעה בפעילויות והפעלות שאין ילד שלא ישמח להתנסות בהם.

אז בין אם אתם בשלבי תכנון ברית או בריתה, אם חשוב לכם שאירוע יהיה כזה שאף אחד לא יצא ממנו מאוכזב, אם חשוב לכם לייצר חוויה ייחודית וחד פעמית, אם חשוב לכם לדעת שכל פרט ופרט מוקפד, שגם המקום, גם המוזיקה, גם התפריט, גם הציוד הטכני, כולם ברמה הגבוהה ביותר שתיתכן, אתם מוזמנים להגיע לפגישת היכרות.

מעבר לאופק מתמחה בתכנון והפקת אירועים מכל הסוגים. סיירו באתר, צפו בתמונות וסרטונים וגלו מעט יותר על המקום ועל האטרקציות הנלוות. לאינפורמציה נוספת, ייעוץ ופרטים צרו עמנו קשר ותקבלו תשובה לכל שאלה.

רב מומלץ: הרב עופר עקיבא רב מזמר לאירוע שלכם

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרערוץ הילדים חוגגים במועדון מעבר לאופק בנחשונית

פייסבוק מועדון מעבר לאופק

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+