אטרקציה לאירועים

במהלך שני העשורים האחרונים השתנה לחלוטין האופי של השמחות המשפחתיות והמפגשים החברתיים, בעולם כולו ובישראל בכלל. ראיית המפגש וההתייחסות אליו השתנו לחלוטין, ומנקודת ציון חשובה לשמחה משפחתית או מפגש חברתי או יום עיון מקצועי שיש לו מטרה מוגדרת, נהפך האירוע עצמו למטרה לא פחות חשובה.

כיון שכך, הפכו חגיגות, שמחות משפחתיות וערבי בווי ומפגשים חברתיים למושקעים היטב. ההשקעה היא בתפאורה לא פחות מאשר במהות, בהפקת ההנאה המכסימלית מהערב לא פחות מקיום מצווה של שמחת חתן וכלה או השתתפות בשמחתה של המשפחה החוגגת בר מצווה. אטרקציות לאירוע נהפכו לעניין שבשגרה, כאשר כל אחד מנסה למצוא אטרקציה לאירועים שתגרום הנאה רבה יותר לאורחים, שתעניק להם הרגשה טובה יותר או פשוט שתיהפך לגימיק. בנוסף כדאי לשקול את האפשרות להשתמש בשירות השכרת מזגנים.

מהי אטרקציה לאירוע

אטרקציה לאירועים כשמה כן היא – מוקד משיכה, האמור לתת לכל המפגש או לחגיגה נופך אחר, שונה מהמקובל בצורה שהאורחים שהיו מוזמנים לאירוע יזכרו אותו לאורך זמן. להלן מספר סוגים של מוקדי משיכה, כאלה שעונים על ההגדרה כאמור:

מפגש בסגנון מסוים: הכוונה היא לקביעת האווירה שבה יתנהל הערב כולו. ניתן לעצב מפגש בסגנון שנות השישים, מפגש בסגנון ימי הביניים, המערב הפרוע או כל העולב על הדעת. עם זאת רצוי שכל תחום שייבחר יהיה במסגרת הקונצנזוס. (לא מפגש פאנקיסטי, למשל). הלבוש, המוסיקה, האוכל – הכול יתאים לקונספט.

מתקנים מתנפחים: חברת מעבר לאופק בפארק נחשונית מציעים אפשרות להשכרה של מתקנים מתנפחים. אטרקציות לאירוע מסוג זה מושכות את תשומת ליבם של הילדים ומאפשרות למבוגרים שבחבורה ליהנות בשקט יחסי. עובדה היא שבדרך כלל הילדים טורדים בלא הרף את מנוחתם של המבוגרים, פשוט משום שכל המתרחש במהלך הערב, שמח ככל שיהיה, משעמם אותם.

פיתרון מהסוג הזה, אם יודעים עליו מראש, מאפשר להביא גם ילדים קטנים שבמקרה אחר פשוט נשארים בבית עם בייביסיטר.

דוכני מזון וממתקים: אטרקציה לאירוע מהסוג הזה נועדה, שוב, לגרום לילדים הרגשה טובה.נקודת המוצא היא, שוב, שילדים רגועים שבאו על סיפוקם יטרידו פחות את ההורים ויניחו להם למצות את המיטב מהערב המהנה, לרקוד, לשמוח ולבלות כהלכה, שהרי עבורם זוהי סיבה מספקת לצאת משגרת היום-יום.

מבוגרים רבים מגיעים למפגשים הללו כדי לשמח חתן וכלה, לשמוח בשמחת בר המצווה של המשפחה או בשמחת הברית, אבל לא פחות מכך הם מצפים לפגוש מכרים ותיקים. בני משפחה שלא ראו שנים רבות, חברים וידידים לרוב. כשהילדים רגועים, ניתן להפיק את המיטב מהמפגשים הללו.

אטרקציות לאירוע – מתחמים נפרדים למבוגרים ולילדים

ישנם מספר סוגים של חגיגות שבהן מספר הילדים המוזמנים הוא גדול – חגיגות בר מצווה, בת מצווה או מסיבות יום הולדת. למעשה, בשנים האחרונות השתרשה ההבנה כי המסיבות הללו הן קודם כל של הילדים. מתחמים נפרדים עבור מבוגרים וילדים, כפי שמציעה חברת מעבר לאופק בפארק נחשונית, עשויים להיות אטרקציה לאירוע שהיא מעניינת – ולמען האמת מעשית עד מאד.

אטרקציה לאירועים – פארק מים, קארטינג ועוד

אופי המסיבה או המפגש מכתיב את האופי והסוג של אטרקציה לאירוע שניתן להשתמש בהן. שמחה משפחתית היא סולידית יותר וניתן להשתמש בה בכל סוג של מוקד משיכה שלא יפגע בשמחה ובחגיגיות שלה. מפגש חברתי, לעומת זאת, הוא מקום נוח להשתמש בו בכל מוקד משיכה אפשרי.

חברת מעבר לאופק בפארק נחשונית מציעה מגוון ענק של אטרקציות לאירוע, החל ממסלולי קארטינג, עבור דרך מתקני שעשועים וספורט אתגרי וכלה במתקנים מתנפחים, המיועדים בעיקר לילדים. המגוון הענק הזה יכול לתת מענה לכל סוג של מפגש חברתי, חגיגה משפחתית או מסיבת יום הולדת, הן לילדים והן למבוגרים.

יש במקום מספר מתחמים, שבכל אחד מהם ניתן לערוך שולחנות בנפרד או לחילופין ניתן לערוך שתי מסיבות במקביל, אחת לילדים ואחת למבוגרים. כך, אלה גם אלה יוצאים נשכרים ונהנים מהערב יחד עם כל החברים וקרובי המשפחה.

ניתן לערוך מסיבה באולם סגור, מאובזר היטב, עם תאורה מצוינת ואקוסטיקה ההופכת את המוסיקה לחוויה. לשם כך צריך גם ציוד הגברה. ניתן גם לערוך שמחה משפחתית או מפגש חברתי במקום פתוח בין העצים, ממש בחיק הטבע. בצירוף אטרקציה לאירועים אחת או יותר, הכול בהתאם לדרישה ואם מזג האוויר מאפשר זאת.

צרו קשר עוד היום והבטיחו את מקומכם בתאריך שבחרתם. חברת מעבר לאופק בפארק נחשונים איננה מעניקה לכם אירוע – היא מעניקה לכם חוויה שתזכרו לאורך שנים.

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרעקבו אחרינו בגוגל+