אולמות בת מצווה

אולמות לבת מצווה

אולמות לבת מצווה 

אם אתם מחפשים אחר אולמות לבת מצווה, גני אירועים או מועדונים לערוך בהם את החגיגה - ההיצע כידוע הוא רחב, אך אם אתם מחפשים מקום מיוחד בו ניתן לקיים מסיבת בת מצווה ייחודית ולבחור מתוך מגוון אפשרויות, מתחמים ואטרקציות ולהחליט בעצמכם כיצד אתם מעוניינים שהאירוע יראה, יש לנו הצעה בשבילכם.

מעבר לאופק בפארק נחשונית מספק לכם אופציה לבחור בין אירוע באולם/מועדון, במסיבה לצד הבריכה, במסיבה הכוללת שימוש במתקני הפארק כולו או שילוב בין שני מתחמים. אתם מוזמנים לפנות אלינו, לערוך עמנו היכרות, לקבל פרטים, לשמוע איך זה עובד ומהן האופציות ולבחור לאחר שכל האינפורמציה בידיכם.

מתלבטים בין אולמות לבת מצווה לבין מועדוני בת מצווה לבין מסיבת בריכה? אפשר גם וגם וגם.

הורגלנו לכך שבין כמה אפשרויות צריך לבחור, שלא ניתן לרקוד על שתי חתונות וצריך להגיע לידי החלטה, אז זה אולי נשמע קצת משונה ואולי אפילו בלתי אפשרי אבל למעשה בהחלט אפשר להנות מכל העולמות או אם להשתמש בפתגם נוסף, לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

כבר אין צורך לבחור בין מסיבת בריכה, מסיבה עם מתקנים והפעלות, אולמות לבת מצווה או מועדוני בת מצווה. ניתן לבחור באפשרות המשלבת כמה אלמנטים וכמה מתחמים, וזה בדיוק מה שמעבר לאופק מציעה לכם.

המקום הוא פארק נחשונית, המתחמים הם אולם/מועדון בעיצוב וסידור מותאמים לסוג האירוע המתקיים בו, לצדו מתחם נפרד מקורה וישנו גם מתחם הבריכה. מה שאומר שבין אם אתם חפצים באירוע קלאסי בתוך אולם מפואר עם ארוחה, מוסיקה וריקודים, במסיבה פרועה במועדון עם שלל אטרקציות או במסיבת בריכה עם מגלשות, צעצועי מים ומתקנים, כל האופציות ישנן.

במעבר לאופק אפשר לערוך לבני הנוער מסיבה בבריכה בזמן שהמבוגרים חוגגים באולם וזו רק אחת הקומבינציות, מה שאומר שאתם יכולים למעשה לערוך שני אירועים בו זמנית, להורים ולמוזמניהם ולילדים ואורחיהם, כל אחד והמתחם שלו.

מתכננים בת מצווה? בר מצווה? צרו איתנו קשר (דרך הטופס באתר או בטלפון) ובואו לקבל הסבר מפורט על האירועים הנערכים בפארק נחשונית, חוויה יוצאת דופן לעורכי האירוע ולמוזמנים.

  

 

054-9790070 / 074-7034333 | צור קשרערוץ הילדים חוגגים במועדון מעבר לאופק בנחשונית

פייסבוק מועדון מעבר לאופק

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

עקבו אחרינו בגוגל+